Με αφιέρωμα στην Άνθη συνεχίστηκαν το βράδυ της Τετάρτης 18/7 οι εκδηλώσεις του Πολιτιστικού Συλλόγου «Διγενής Ακρίτας» Λευκόβρυσης. Συμμετείχαν ο Κώστας Γεροκώστας (τραγούδι-μπουζούκι), η Κωνσταντίνα Τεντόγλου (φωνή), ο Χάρης Μαυρομάτης (μπουζούκι), ο Στέφανος Σεβίλογλου (μπουζούκι) κι ο Στέλιος Δουγαλής (πλήκτρα). Συμμετείχε η ορχήστρα του συλλόγου. Την Πέμπτη 19 Ιουλίου στην εκδήλωση με τίτλο «Ήώς Ποντιακής … Συνεχίστε να διαβάζετε το kozan.gr: Με αφιέρωμα στην Άνθη συνεχίστηκαν το βράδυ της Τετάρτης 18/7 οι εκδηλώσεις του Πολιτιστικού Συλλόγου «Διγενής Ακρίτας» Λευκόβρυσης.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί