Με επιτυχία διεξήχθη την Κυριακή 5 Mαρτίου 2017, το 11ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Σκάκι Κεντροδυτικής Μακεδονίας 2017. Τους αγώνες που πραγματοποιήθηκαν στο ξενοδοχείο «Παντελίδης» στην Πτολεμαΐδα,  διοργάνωσαν ο Σκακιστικός Όμιλος Πτολ/δας «Πτολεμαίος», η Σκακιστική Ακαδημία Πτολ/δας «Σκακιστάκος» και ο Σκακιστικός Όμιλος Πτολ/δας «Δούρειος Ίππος» σε συνεργασία με την Ένωση Σκακιστικών Σωματείων Κεντρικής και Δυτικής Μακεδονίας. Συμμετείχαν 194 παιδιά όλων των ηλικιών (από νηπιαγωγείο μέχρι και λύκειο) από 16 περιοχές των 9 Νομών της Κ.Δ. Μακεδονίας (Καστοριά-Κοζάνη-Φλώρινα-Κιλκίς-Γρεβενά-Πιερία-Ημαθία-Πέλλα).

Στο αγωνιστικό κομμάτι, διεξήχθησαν 10 διαφορετικά τουρνουά με ελβετικό σύστημα 7 γύρων (δύο τουρνουά διεξήχθησαν με σύστημα «πουλ»), ανάλογα με τη σχολική τάξη των μαθητών, από τα Νήπια μέχρι και την ενιαία κατηγορία του Λυκείου.

Ακολουθεί η κατάταξη των πόλεων με βάση τη συγκομιδή μεταλλίων:

Α/Α ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ.Δ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2017 ΜΕΤΑΛΛΙΑ

ΣΥΝΟΛΟ

ΧΡΥΣΑ

(3 βαθμοί)

ΑΡΓΥΡΑ

(2 βαθμοί)

ΧΑΛΚΙΝΑ

(1 βαθμός)

Σύνολο

προκρίσεων

Σύνολο

συμμετοχών

1 32 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 15 5 7 3 14 34
3 23 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 10 5 3 2 10 28
3 19 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 8 4 3 1 7 21
4 14 ΦΛΩΡΙΝΑ 7 2 3 2 6 11
5 9 ΚΟΖΑΝΗ 5 2 0 3 3 25
6 6 ΒΕΡΟΙΑ 4 1 2 1 4 22
7 5 ΝΑΟΥΣΑ 3 0 2 1 2 9
8 3 ΚΙΛΚΙΣ 1 1 0 0 1 9
3 ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 1 0 0 1 1
3 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 1 0 0 1 1
9 2 ΣΕΡΒΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 0 1 0 1 5
2 ΠΑΤΡΙΔΑ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 0 0 2 1 9
2 ΝΕΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 0 1 0 1 1
10 1 ΚΟΜΝΗΝΑ 1 0 0 1 0 10
1 ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 0 1 0 1
11 0 ΠΟΝΤΟΚΩΜΗ 0 0 0 0 0 7

Ακολουθούν οι τρεις πρώτοι κάθε κατηγορίας:

ΝΗΠΙΑ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΒΕΡΟΙΑ 2,5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2ος ΤΡΑΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 1,0 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
1η ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΔΑΝΑΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 3,0 ΡΟΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
2η ΛΙΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 1,5 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 6,0 ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ος ΜΑΝΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 6,0 ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3ος ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΑΤΡΙΔΑ ΒΕΡΟΙΑΣ 4,0 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1η ΤΖΗΚΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΟΖΑΝΗ 4,0 ΜΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2η ΚΟΝΤΕΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 4,0 ΣΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3η ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΒΕΡΟΙΑΣ 4,0 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 7,0 ΡΟΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
2ος ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 6,0 ΡΟΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
3ος ΤΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 5,0 ΣΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1η ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΙΛΚΙΣ 3,5 ΣΠΥΡΛΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2η ΒΑΡΔΑΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 3,0 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3η ΑΛΜΠΑΝΑΚΗ ΕΛΛΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 3,0 ΡΟΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΑΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6,5 ΡΟΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
2ος ΜΠΟΥΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΝΑΟΥΣΑ 5,0
3ος ΔΕΛΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 5,0 ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1η ΒΑΡΔΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 6,0 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2η ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΦΛΩΡΙΝΑ 3,5 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3η ΠΙΤΕΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΖΑΝΗ 3,5 ΜΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΔΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΟΖΑΝΗ 6,5 ΜΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2ος ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΝΑΟΥΣΑ 6,0
3ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΒΕΡΟΙΑ 5,5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1η ΚΟΤΣΑΪΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 5,0 ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2η ΛΙΟΥΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 5,0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ
3η ΤΣΑΡΝΟΥΧΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΑΟΥΣΑ 4,0

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 6,0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ
2ος ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 6,0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ
3ος ΠΑΦΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΟΖΑΝΗ 5,0 ΜΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1η ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 4,0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ
2η ΚΑΦΕΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΒΕΡΟΙΑ 3,5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3η ΜΠΑΔΑ ΔΑΝΑΗ ΚΟΖΑΝΗ 3,0 ΜΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 7,0 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2ος ΤΣΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΒΕΡΟΙΑ 5,5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3ος ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 5,0 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1η ΠΟΖΟΥΚΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 4,0 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2η ΠΑΡΛΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ Ν.ΜYΛΟΠΟΤΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2,5 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3η ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 2,5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΒΟΥΤΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 6,0 ΒΟΥΤΣΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2ος ΣΙΩΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΦΛΩΡΙΝΑ 4,0 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
3ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 4,0 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ
1η ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 5,0 ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2η ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 5,0 ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ   ΚΟΜΝΗΝΑ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 3,0 ΖΑΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 7,0 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΣΕΡΒΙΑ 5,5 ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΦΛΩΡΙΝΑ 5,0 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
1η ΓΚΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΦΛΩΡΙΝΑ 3,0 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
2η ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 2,0 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 5,0 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2ος ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 3,0 ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1η ΠΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΦΛΩΡΙΝΑ 4,0 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
2η ΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΗΛΙΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 2,0 ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3η ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 1,0 ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΒΑΘΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
1ος ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 5,0 ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2ος ΚΟΤΣΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΦΛΩΡΙΝΑ 0,0 ΚΕΣΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
1η ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 4,0 ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2η ΜΑΛΙΚΗ ΕΡΙΚΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 3,5 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΗΤΑΝΗ ΑΓΓΕΛΑ   ΦΛΩΡΙΝΑ 3,5 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Οι μαθητές που προκρίθηκαν από τους αγώνες θα εκπροσωπήσουν την Ένωση στο 29ο Πανελλήνιο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα 2017 που θα διεξαχθεί από 8 έως και της 10 Απριλίου 2017 στο Λουτράκι Κορινθίας.