ΜΕ ΕΝΑΝ ΟΜΟΡΦΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΜΑΖΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΟΝ 4ο ΑΓΩΝΑ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΟΝΤΙΝΗ ΜΕ ΧΡΟΝΟ 42:50.ΣΤΟ 3ο ΣΚΑΛΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΜΕ 43:29 Ο ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ.ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ Η ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΕ ΧΡΟΝΟ 51:46 ΕΝΩ ΤΗΝ 2η ΘΕΣΗ ΜΕ ΧΡΟΝΟ 58:58 ΠΗΡΕ Η ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΑΙ Η ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΗΝ 3η ΘΕΣΗ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΕ ΧΡΟΝΟ 1:01:09.ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ UNDER 17 ΠΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΠΗΚΕ ΦΕΤΟΣ 1η ΘΕΣΗ ΠΗΡΕ Ο ΤΟΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΕ 49:44 2η ΘΕΣΗ Ο ΣΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕ 51:ΟΟ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ Ο ΛΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕ 53:06.ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ/ΟΝΟΜΑ/ΧΡΟΝΟΣ

1.ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 42:50

2.ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 42:51

3.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 43:29

4.ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 44:52

5.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 45:03

6.ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 45:28

7.ΔΟΥΡΒΑΣ ΘΩΜΑΣ 45:29

8.ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 46:00

9.ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 46:06

10.ΤΟΣΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 46:20

11.ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 46:38

12.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 47:12

13.ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ 48:00

14.ΚΟΤΑΝΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 48:05

15.ΤΟΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 49:44(1η ΘΕΣΗ UNDER 17)

16.ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 50:50

17.ΣΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 51:00(2η ΘΕΣΗ UNDER 17)

18.ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 51:01

19.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 51:02

20.ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 51:03

21.ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 51:28

22.ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 51:34

23.ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 51:46(1η ΘΕΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

24.ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 52:05

25.ΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 52:25

26.ΛΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 53:06(3η ΘΕΣΗ UNDER 17)

27.ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 53:07

28.ΝΙΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 54:05

29.ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 54:36

30.ΚΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 54:40

31.ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 55:18

32.ΤΟΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 55:19

33.ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 55:20

34.ΘΩΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 55:38

35.ΓΑΒΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 56:15

36.ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 56:16

37.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 56:29

38.ΚΑΡΑΛΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 56:45

39.ΜΑΧΤΣΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 56:54

40.ΚΑΡΑΠΟΡΝΑΛΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 57:39

41.ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 58:11

42.ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 58:58(2η ΘΕΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

43.ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 58:59

44.ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:01:09(3η ΘΕΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

45.ΑΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:01:50

46.ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1:02:14

47.ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1:02:34

48.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 1:04:00

49.ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:04:01

50.ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:04:46

51.ΓΑΜΒΡΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:04:49

52.ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:04:50

53.ΣΑΠΝΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:04:51

54.ΣΤΑΜΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:05:42

55.ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:05:48

56.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1:05:58

57.ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:06:15

58.ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:06:19

59.ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:06:42

60.ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:06:43

61.ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ 1:07:02

62.LUCAS SLEZAC 1:08:04

63.ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:08:12

64.ΤΟΣΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:08:57

65.ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:09:11

66.ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 1:09:39

67.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:09:40

68.ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1:09:51

69.ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ 1:09:55

70.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:10:09

71.ΓΑΛΑΝΗ ΟΛΓΑ 1:10:19

72.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 1:10:36

73.ΠΑΦΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:10:48

74.ΜΠΕΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 1:10:49

75.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:11:39

76.ΠΙΠΕΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 1:11:51

77.ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:12:50

78.ΑΒΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:15:21

79.ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:15:22

80.ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:16:50

81.ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:18:40

82.ΔΟΥΒΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 1:21:34

83.ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1:21:48

84.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ 1:26:42

85.ΤΟΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 1:34:50

86.ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:35:12

87.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1:35:12

88.ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1:35:13

89.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ DNF

90.ΠΙΠΕΡΑ ΑΝΕΣΤΩ DNF

91.ΚΟΤΕΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ DNF

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΙΜΗΣΑΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ.

ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK:pontini running race