Αποτελέσματα Αγώνων

Λυκείων

Τετάρτη 27 Μαρτίου 2019

100 μ. Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΤΣΑΝΙ ΣΑΪΜΙΡ

2003

3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

11’’47

2ος

ΒΑΣΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

11’’69

3ος

ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2003

3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

12’’14

4ος

ΓΚΑΡΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

2Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

12’’40

5ος

ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

12’’51

6ος

ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2001

2Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

12’’59

7ος

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

2002

2Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

12’’77

8ος

ΜΠΛΙΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

12’’89

9ος

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2003

ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

13’’70

100 μ. Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

2003

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

12’’28

2η

ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

2003

ΓΕΛ ΣΕΡΒΙΩΝ

13’’32

3η

ΠΕΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

2003

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

13’’53

4η

ΛΑΚΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2001

2Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

13’’99

5η

ΖΙΑΖΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

2003

3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

14’’46

6η

ΔΡΟΓΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2003

ΓΕΛ ΣΕΡΒΙΩΝ

14’’96

7η

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2001

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

14’’96

110 μ. Εμπόδια Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΤΡΙΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

15’’31

100 μ. Εμπόδια Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΠΑΝΤΟΥ ΑΓΑΠΗ

2001

ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

17’’01

200 μ. Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2003

1Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

23’’20

2ος

ΛΟΦΤΣΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2002

2Ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

23’’50

3ος

ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2002

ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

25’’63

4ος

ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2002

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

25’’80

5ος

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2003

ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

28’’01

6ος

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

2003

2Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

28’’30

7ος

ΖΥΡΠΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2002

2Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

29’’22

8ος

ΤΕΛΟ ΑΝΔΡΕΑ

2003

2Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

30’’73

200 μ. Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

25’’71

2η

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2002

3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

27’’04

3η

ΒΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ

2002

2Ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

27’’40

4η

ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2003

ΓΕΛ ΣΕΡΒΙΩΝ

28’’50

5η

ΓΥΛΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

2002

ΓΕΛ ΣΕΡΒΙΩΝ

29’’11

6η

ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΘΗ

2002

2Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

35’’40

400 μ. Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΚΩΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

2Ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

55’’20

2ος

ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

2Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

56’’11

3ος

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2002

1Ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

1’00’’52

4ος

ΤΣΙΟΚΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2002

ΕΠΑΛ ΣΕΡΒΙΩΝ

1’01’’84

5ος

ΛΙΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2002

ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

1’10’’13

400 μ. Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΜΠΑΜΠΑΛΙΚΗ ΣΟΦΙΑ

2001

3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

1’16’’76

400 μ. Εμπόδια Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΜΠΙΤΣΚΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

59’’96

2ος

ΣΑΜΠΑΝΙ ΛΙΒΑΝ

2003

ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

1’05’’00

800 μ. Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΦΙΤΖΙΟΣ ΣΤΡΓΙΟΣ

2002

2Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

2’03’’15

2ος

ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2002

4Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

2’07’’84

1500 μ. Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2003

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

4’54’’91

2ος

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ

2003

2Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

5’20’’00

3ος

ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

5’24’’00

4ος

ΣΟΥΛΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

5’28’’00

3000 μ. Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΣΑΡΒΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2003

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

12’31’’00

Άλμα εις Μήκος Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

6,83 μ.

2ος

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

2001

2Ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

6,06 μ.

3ος

ΣΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΟΣ

2001

3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

4,92 μ.

4ος

ΣΟΪΛΕΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2002

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

4,74 μ.

5ος

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΧΡΥΣΟΣ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

4,60 μ.

Άλμα εις Μήκος Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2001

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

3,86 μ.

2η

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2001

2Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

3,68 μ.

Άλμα Τριπλούν Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2002

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

12,28 μ.

2ος

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2002

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

10,35 μ.

Άλμα Τριπλούν Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

9,45 μ.

2η

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

2003

ΓΕΛ ΣΕΡΒΙΩΝ

8,85 μ.

Σφαιροβολία Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

13,07 μ.

2ος

ΤΥΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

2Ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

11,98 μ.

3ος

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2003

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

11,54 μ.

4ος

ΚΙΟΥΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2001

ΓΕΛ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

11,47 μ.

5ος

ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2002

ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

11,23 μ.

6ος

ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

2002

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

10,75 μ.

7ος

ΒΑΝΤΣΙΩΤΗΣ ΖΗΣΗΣ

2003

2Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

10,73 μ.

8ος

ΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

9,10 μ.

9ος

ΚΑΡΠΕΝΗΣΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ

2003

2Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

8,92 μ.

10ος

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2002

ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

8,80 μ.

11ος

ΓΚΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ

2002

ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

8,78 μ.

12ος

ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

2Ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

8,12 μ.

13ος

ΚΟΥΛΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2002

ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

7,73 μ.

Σφαιροβολία Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

Μεταξα ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

8,62 μ.

2η

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

2001

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

5,72 μ.

Ακόντιο Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2003

3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

31,90 μ.

2ος

ΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2001

3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

29,80 μ.

3ος

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

2003

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

28,40 μ.

4ος

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2002

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

20,60 μ.

5ος

ΣΑΠΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

25,00 μ.

6ος

ΜΑΝΑΒΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

24,70 μ.

Ακόντιο Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2003

4Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

33,40 μ.

Δισκοβολία Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΤΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΕΠΑΛ ΣΕΡΒΙΩΝ

30,90 μ.

Άλμα εις Ύψος Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ

2001

3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

1,85 μ.

2ος

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2002

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

1,45 μ.

3ος

ΑΙΧΜΑΛΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2002

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

1,40 μ.

Άλμα εις Ύψος Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΔΥΝΤΣΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

2001

3Ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

1,35 μ.

Σφυροβολία Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΔΕΜΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2001

1Ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

66,37 μ.

2ος

ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2003

ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

58,05 μ.

Σφυροβολία Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2003

1Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

56,10 μ.

2η

ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2002

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

53,02 μ.

3η

ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

2003

3Ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

46,88 μ.