kozan.gr: Πήρε τη νίκη, εντός έδρας, με σκορ 2-0 (στο 76ο & 89ο λεπτό) η Κοζάνη κόντρα στον Δία Δίου – Είχε προηγηθεί στο 71ο λεπτό ένα δυνατό φάουλ που προκάλεσε στιγμιαία σύρραξη μεταξύ των παικτών των δύο ομάδων, ωστόσο τα πνεύματα, με την επέμβαση των ψυχραιμότερων, ηρέμησαν – Φοβερό το 2ο γκολ της Κοζάνης, σχεδόν από το κέντρο του γηπέδου (Βίντεο)

21 Απριλίου 2021
18:41

Πήρε τη νίκη, εντός έδρας, με σκορ 2-0 (στο 76ο & 89ο λεπτό) η Κοζάνη κόντρα στον Δία Δίου για το Πρωτάθλημα της Γ ‘Εθνικής Κατηγορίας. Είχε προηγηθεί στο 71ο λεπτό ένα δυνατό φάουλ που προκάλεσε στιγμιαία σύρραξη μεταξύ των παικτών των δύο ομάδων, ωστόσο τα πνεύματα, με την επέμβαση των ψυχραιμότερων, ηρέμησαν . Φοβερό το 2ο γκολ της Κοζάνης, σχεδόν από το κέντρο του γήπεδο. Δείτε και τα δύο γκολ και τα μικρο-επεισόδια.