Αποτελέσματα Ημερίδας Στίβου Δημοτικών Σχολείων Εορδαίας

Παρασκευή 15 Μαρτίου 2019

50 μ. Αγοριών

Προκριματικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

7’’62

2ος

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2007

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’64

3ος

ΓΚΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2007

11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’25

4ος

ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’28

Προκριματικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΠΕΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’67

2ος

ΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2007

5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’10

3ος

ΠΑΠΑΤΣΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2007

9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’16

Προκριματικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

7’’43

2ος

ΜΠΕΚΙΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

2007

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

8’’19

3ος

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2007

7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

9’’10

Προκριματικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’69

2ος

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’23

3ος

ΚΑΜΠΟΥΛΑ ΑΡΜΠΕΛ

2008

6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’54

1ος Ημιτελικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

7’’52

2ος

ΠΕΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’89

3ος

ΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’00

4ος

ΜΠΕΚΙΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

2007

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

8’’44

2ος Ημιτελικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

7’’58

2ος

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’88

3ος

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2007

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’16

4ος

ΠΑΠΑΤΣΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2007

9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’19

Τελικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

7’’49

2ος

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’87

3ος

ΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

7’’94

4ος

ΠΕΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΑΚΥΡΟΣ

50 μ. Κοριτσιών

Προκριματικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΔΑΦΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

8’’26

2η

ΚΟΥΚΗ ΛΥΔΙΑ

2007

6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’75

3η

ΜΟΥΡΑΤΙ ΕΝΕΪΝΤΑ

2008

10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

9’’44

Προκριματικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2007

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’25

2η

ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

2008

11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’75

3η

ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2007

9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’80

4η

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΙΚΗ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’99

Προκριματικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2007

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’16

2η

ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

2007

5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’38

3η

ΤΣΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

8’’44

Προκριματικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’64

2η

ΜΠΑΜΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2008

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

8’’18

3η

ΤΣΙΜΠΑΣΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ

2007

7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’36

4η

ΣΕΡΑΣΗ ΕΛΠΙΔΑ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΜΙΟΥ

8’’68

1ος Ημιτελικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2007

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’31

2η

ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

2008

11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’85

3η

ΜΠΑΜΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2008

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

8’’12

4η

ΔΑΦΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

8’’26

2ος Ημιτελικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’72

2η

ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2007

9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’07

3η

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΙΚΗ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’19

4η

ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2007

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

8’’28

Τελικός

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2007

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’33

2η

ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

2008

11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’70

3η

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’71

4η

ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2007

9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7’’85

Άλμα εις Μήκος Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΠΑΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2007

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

4,44 μ.

2ος

ΛΕΓΚΙΣΙ ΛΕΑΝΤΡΟ

2007

5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,66 μ.

3ος

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,66 μ.

4ος

ΜΟΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2008

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,61 μ.

5ος

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2007

10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,40 μ.

6ος

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2007

10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,32 μ.

7ος

ΜΠΑΣΔΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2008

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,32 μ.

8ος

ΣΑΜΠΑΝΙ ΡΟΝΑΤΟ

2007

6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,23 μ.

9ος

ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,17 μ.

10ος

ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2007

11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,00 μ.

11ος

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2008

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

2,91 μ.

12ος

ΜΕΤΑΞΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

2008

9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

2,87 μ.

13ος

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

2,76 μ.

Άλμα εις Μήκος Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

4,83 μ.

2η

ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2007

10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

4,08 μ.

3η

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

2007

11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,73 μ.

4η

ΦΩΤΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,73 μ.

5η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ

2007

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,63 μ.

6η

ΚΑΓΙΟΓΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

2007

6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,40 μ.

7η

ΣΙΣΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2008

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,17 μ.

8η

ΜΠΙΓΓΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

2008

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

3,04 μ.

9η

ΗΛΙΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2007

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

2,82 μ.

10η

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2007

7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Σφαιροβολία Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΓΟΥΓΟΥΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

2008

5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7,40 μ.

2ος

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7,34 μ.

3ος

ΤΡΑΪΚΟΣΚΙ ΑΛΕΞΑΝΤΑΡ

2008

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

7,16 μ.

4ος

ΠΕΣΚΕΛΟΓΛΟΥ ΥΠΑΤΙΟΣ

2007

10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

6,80 μ.

5ος

ΤΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2007

9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

5,86 μ.

6ος

ΤΖΙΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

5,79 μ.

7ος

ΓΙΟΒΑΝΙΤΣΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

2007

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

5,57 μ.

8ος

ΚΟΤΖΑΦΙΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2007

6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

5,39 μ.

9ος

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

2007

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

5,35 μ.

10ος

ΜΠΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

5,35 μ.

11ος

ΜΠΑΛΑΧΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

4,44 μ.

12ος

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2008

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

4,06 μ.

Σφαιροβολία Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΑΝΗ

2007

7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7,57 μ.

2η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

2008

11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7,37 μ.

3η

ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

2008

6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

7,21 μ.

4η

ΜΕΚΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

1Ο ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

6,70 μ.

5η

ΠΕΪΝΟΥΔΗ-ΣΕΣΣΑΡΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

2008

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

6,54 μ.

6η

ΑΡΑΒΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ

2007

10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

6,46 μ.

7η

ΚΑΤΣΗ ΒΑΙΛΙΚΗ

2008

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

5,88 μ.

8η

ΦΙΦΟ ΕΡΜΙΟΝΗ

2007

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

5,00 μ.

9η

ΜΠΑΛΑΧΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

4,94 μ.

10η

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

4,59 μ.

11η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2008

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,79 μ.

12η

ΛΙΤΣΑ ΣΟΝΙΑ

2008

9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

3,62 μ.

Άλμα εις Ύψος Αγοριών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1ος

ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

1,30 μ.

2ος

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

1,26 μ.

3ος

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2007

5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

1,22 μ.

4ος

ΜΠΑΤΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

1,16 μ.

5ος

ΚΑΡΑΤΣΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2008

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

0,94 μ.

6ος

ΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2008

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

0,94 μ.

Άλμα εις Ύψος Κοριτσιών

Κατάταξη

Ονοματεπώνυμο

Έτος

γέννησης

Σχολείο

Επίδοση

1η

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

2008

5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

1,29 μ.

2η

ΚΟΛΕΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2007

11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

1,25 μ.

3η

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2007

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

1,17 μ.

4η

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΕΛΕΝΤΙΝΑ

2007

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΩΝ

1,17 μ.

5η

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2008

4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

1,02 μ.

6η

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

2008

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

0,98 μ.

7η

ΛΟΦΤΣΑΛΗ ΙΟΡΔΑΝΑ

2008

1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

0,98 μ.

8η

ΧΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

2008

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

0,98 μ.

9η

ΛΙΟΥΡΗ ΙΟΡΔΑΝΑ

2008

7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

0,90 μ.

10η

ΤΟΓΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

2008

10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

0,85 μ.