Τα…Πιέρια Όρη πήραν μοτοσικλετιστές από την Κοζάνη, με off road μηχανές, στο πλαίσιο του πρώτου χωμάτινου event για adventure μοτοσυκλέτες “1ο Off Road Adventure 7-9 Ιουνίου”, που διοργανώνει ο ΜΟΤΟΒΕ στον Βελβεντό
![Κοζάνη: Μοτοσικλετιστές πήραν τα… Πιέρια Όρη με μηχανές off road (βίντεο)](https://www.ertnews.gr/wp-content/uploads/2024/06/441956724_1112546206523641_7037677632664928334_n-1-1024x768.jpg)
![Κοζάνη: Μοτοσικλετιστές πήραν τα… Πιέρια Όρη με μηχανές off road (βίντεο)](https://www.ertnews.gr/wp-content/uploads/2024/06/441965225_303721292812931_5583530638070360271_n-1024x768.jpg)
![Κοζάνη: Μοτοσικλετιστές πήραν τα… Πιέρια Όρη με μηχανές off road (βίντεο)](https://www.ertnews.gr/wp-content/uploads/2024/06/441971872_1468719297352562_3831067739080567679_n-1024x768.jpg)
Ο αγώνας περιλαμβάνει δύο χωμάτινες διαδρομές (Σάββατο και Κυριακή), με δύο βαθμούς δυσκολίας, χωματόδρομο αλλά και μία πιο απαιτητική. (στους αναβάτες θα δοθεί και GPX αρχείο με τη διαδρομή)
Όπως τόνισε ο κ. Ιουλιανός Παναγιωτίδης, μέλος ΜΟΤΟΒΕ, για τους αναβάτες ο αγώνας αυτός είναι κάτι το διασκεδαστικό, ενώ πρώτη προτεραιότητα όλων είναι η ασφάλεια.
ΟΙ ΑΠΕΧΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ….ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΝΕ!
ΟΙ ΑΔΙΑΦΟΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ ΣΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ!
Πρέπει να έχεις μεγάλα κόμπλεξ και ποιος σου είπε ότι δεν πήγανε ;;;