3 στα 3  για τον Τιτάνα… Μια νίκη αφιερωμένη στο Χρήστο Σαλτσίδη! Ντόρτια έριξε ο Φούφας μέσα στον Ατρόμητο. Λύγισε την αντίσταση των Πύργων ο ΠΑΟ Κοίλων

Επιστροφή στις νίκες για την ΑΕ Κοζάνης

Έσπασε το ρόδι το Βελβεντό

Πυροβολούσε κατά ριπάς η Αιανή

Μίλησε η έδρα στην Άρδασσα

Μοιρασιά στο Πλατανόρρευμα
Εμφατικό διπλό του Βατερού μέσα στην Ακρινή

Α’ κατηγορία

3η  αγωνιστική
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Φούφα 0-4
ΠΑΟ Κοίλων – Δόξα Βερμίου Πύργων 2-1
ΑΟ Κρόκου – ΑΕ Κοζάνης 0-3
Μακεδονικός Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων 1-4

Μ. Αλ. Άρδασσας – Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0

ΑΣ Βελβεντό – Ακ. Ποδ Βοΐου 3-1

Αλιάκμων Αιανής – ΑΜΣ Γαλατινής 6-0

Ρεπό: ΦΣ Εορδαϊκός
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 9 0 0 13-0 3-0-0 3-0 1-0-0 10-0 2-0-0
2 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 9 0 0 13-3 3-0-0 5-2 1-0-0 8-1 2-0-0
3 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 9 0 0 9-0 3-0-0 8-0 2-0-0 1-0 1-0-0
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 6 0 0 10-5 2-0-1 5-5 1-0-1 5-0 1-0-0
5 Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 6 0 0 9-5 2-0-1 7-0 2-0-0 2-5 0-0-1
6 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 6 0 0 4-2 2-0-0 4-2 2-0-0 0-0 0-0-0
7 ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 6 0 0 5-6 2-0-1 0-6 0-0-1 5-0 2-0-0
8 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ 3 0 0 8-3 1-0-1 0-1 0-0-1 8-2 1-0-0
9 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 3 0 0 7-4 1-0-2 7-0 1-0-0 0-4 0-0-2
10 Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ 3 0 0 4-7 1-0-2 3-1 1-0-0 1-6 0-0-2
11 ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ 1 0 0 2-3 0-1-1 1-1 0-1-0 1-2 0-0-1
12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 1 0 0 1-7 0-1-2 0-6 0-0-2 1-1 0-1-0
13 ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ 0 0 0 4-13 0-0-3 2-8 0-0-1 2-5 0-0-2
14 ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 0 0 0 0-14 0-0-3 0-7 0-0-2 0-7 0-0-1
15 Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 0 0 0 0-17 0-0-3 0-5 0-0-1 0-12 0-0-2

Επόμενη αγωνιστική – 4η
ΠΑΟ Κοίλων – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Φούφα – ΑΟ Κρόκου
Δόξα Βερμίου Πύργων – ΦΣ Εορδαϊκός
ΑΕ Κοζάνης – Μ. Αλ Άρδασσας
Μακεδονικός Σιάτιστας – Μακεδονικός Κοζάνης
Ακ. Ποδ Βοΐου – ΑΜΣ Γαλατινής
Τιτάν Σερβίων – Αλιάκμων Αιανής
Ρεπό: ΑΣ Βελβεντό

Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος

1η  αγωνιστική
Ερμής Πλατανορρεύματος – ΑΕ Καισαρειάς 1-1
Αναγέννηση Λιβαδερού – Ακρίτες Κοζάνης 6-0
Αναγέννηση Αργίλου – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 0-2
Άνω Κώμη – Ιωνικός Βαθυλάκκου 0-3α.α.
Ρεπό : Ελπίδες ΑΕΚ

Επόμενη αγωνιστική – 2η
ΑΕ Καισαρειάς – Αναγέννηση Λιβαδερού
Ελπίδες ΑΕΚ – Ερμής Πλατανορρεύματος
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Ιωνικός Βαθυλάκκου
Ακρίτες Κοζάνης – Άνω Κώμη
Ρεπό : Αναγέννηση Αργίλου

Β’ κατηγορία (2ος όμιλος)

1η  αγωνιστική  
Απόλλων Ακρινής – Εθνικός Βατερού 1-4
ΑΕ Περδίκκα – Αναγέννηση Εράτυρας  2-1
Κοζάνη 2004 – Δάφνη Πολυμύλου 2-1
Δαναοί Κοζάνης – Ηρακλής Δρεπάνου 2-0
Ρεπό : Βυζαντινός Αετός

Επόμενη αγωνιστική – 2η  
Εθνικός Βατερού – ΑΕ Περδίκκα
Βυζαντινός Αετός – Απόλλων Ακρινής
Δάφνη Πολυμύλου – Ηρακλής Δρεπάνου
Αναγέννηση Εράτυρας – Δαναοί Κοζάνης
Ρεπό : Κοζάνη 2004

matiesstasport.blogspot.com