Το ιατρείο της Κυριακής Σπυροπούλου (Μαιευτήρας-Γυναικολόγος MD,MSc – Βασιλέως Κωνσταντίνου 15 Πτολεμαΐδα) συμπλήρωσε 1 χρόνο λειτουργίας και το γιόρτασε με:
![💕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1.5/16/1f495.png)
Με μαθήματα ανώδυνου τοκετού και προετοιμασίας γονέων από τη μαία μας
Ζωή Γιοματάρη
![💕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1.5/16/1f495.png)
Την αγαπημένη μας εικαστικό Alexandra Tsitsinta που σκιαγράφησε τις μέλλουσες μανούλες ως ένα αναμνηστικό δώρο από εμάς που θα τους θυμίζει αυτή τη στιγμή της γλυκιάς αναμονής!
![💕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1.5/16/1f495.png)
Χαλαρωτική μουσική και γλυκά εδέσματα, αλλά κυρίως
![💕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1.5/16/1f495.png)
Πολλή συζήτηση, επίλυση αποριών, ανταλλαγή απόψεων και εμπειριών, πολύ γέλιο και συγκίνηση!
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2022/09/21105226/306011820_10223788223588139_887729152300118425_n.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2022/09/21105307/306088138_10223788226868221_8389517716060615452_n.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2022/09/21105345/306010394_10223788226348208_3756315258860232232_n.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2022/09/21105425/306081210_10223788225988199_1415791783160010955_n.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2022/09/21105501/307032154_10223788225668191_4777976382803469828_n.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2022/09/21105541/306139089_10223788225788194_6723401999028320302_n.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2022/09/21105622/306097821_10223788228188254_3402520273465401698_n.jpg)